Конспект уроку (педагогічна практика 2014)

DSpace/Manakin Repository

Конспект уроку (педагогічна практика 2014)

Show full item record

Title: Конспект уроку (педагогічна практика 2014)
Author: Чепесюк, Олександр Петрович
URI: http://elar.fizmat.tnpu.edu.ua/handle/123456789/690
Date: 2014-02-18


Files in this item

Files Size Format View Description
Конспект_№1.pdf 398.3Kb PDF View/Open Конспект залікового уроку з інформатики на тему: "Введення і редагування даних у таблиці. Призначення форм" студента-практиканта 5 курсу Чепесюка О.П.
Конспект_№2.pdf 386.0Kb PDF View/Open Конспект залікового уроку з інформатики на тему: "Практична робота № 8 «Створення бази даних у середовищі СКБД, створення форм і введення даних»" студента-практиканта 5 курсу Чепесюка О.П.
Конспект_№3.pdf 644.8Kb PDF View/Open Конспект залікового уроку з інформатики на тему: "Сортування, фільтрування і пошук даних. Поняття запиту до реляційної бази даних" студента-практиканта 5 курсу Чепесюка О.П.
Конспект_№4.pdf 341.0Kb PDF View/Open Конспект залікового уроку з інформатики на тему: "Практична робота № 9 «Cортування, фільтрування і пошук даних. Створення найпростіших запитів»" студента-практиканта 5 курсу Чепесюка О.П.
Впорядкування, ... я, пошук даних. Запити.ppt 5.261Mb Microsoft PowerPoint View/Open Презентація до залікового уроку з інформатики на тему: "Сортування, фільтрування і пошук даних. Поняття запиту до реляційної бази даних" студента-практиканта Чепесюка О.П.

This item appears in the following Collection(s)

Show full item record

Search DSpace


Advanced Search

Browse

My Account

Statistics